Via delle Acacie 12, ORVIETO TR
0763 305862 - 320 0112575
cogesta@cogestaorvieto.com

Kas ma peaksin andma laenud laenu ilma tagatiseta?

Kui plaanite oma ettevõtte jaoks laenu saada, võite endalt küsida, kas peaksite andma ettevõttele tagatise või mitte. Vastus sellele küsimusele sõltub aga teie ettevõtte tüübist. Näiteks peaksite mõtlema tagatiseta laenu võtmisele, kui plaanite osta uut seadet. Või võite välja võtta ka kaupmehe sularaha ettemakse, mis on lühiajalise võla vorm, mida saate kasutada oma ettevõtte rahastamiseks.

eraisiku laenud

Tagatiseta laenud

Kui soovite raha laenata, kuid teil pole tagatist pakkuda, on tagatiseta laen tõenäoliselt õige tee. On palju erinevaid laenuandjaid, kes pakuvad tagatiseta laene. Nende hulka kuuluvad pangad, krediidiühistud ja veebilaenuandjad. Peaasi on leida endale sobiv laenuandja.

Tagatiseta laenu peamine eelis on see, et see ei nõua tagatisraha. Võimalik, et peate siiski maksma intressi. Samuti, kui te makseid ei tee, võidakse teie tasumata võlg saata inkassodesse. Seejärel mõjutab see teie krediiti negatiivselt.

Tagatislaenu saamine võib olla lihtsam, kuid selleks on vaja mingit tagatist. Enamik laenuandjaid võtab arvesse teie krediidiajalugu, sissetulekuid ja võlgu. Hea uudis on see, et tagatisega laenul on tavaliselt madalamad intressimäärad ja suuremad laenulimiidid.

Tagatiseta laenud võivad olla kasulikud vahendid võlgade tasumiseks või konsolideerimiseks. Neid võib aga olla raske saada, kui teil on halb krediit. Kinnituse saamiseks võite kaaluda hea krediidivõimega kaasallkirjastajat.

Ärikrediitkaardid

Ärikrediitkaardid on suurepärane viis oma ettevõtte rahastamiseks. Need võimaldavad teil hoida vajalikku sularaha teie käeulatuses ja aitavad teil luua tugeva krediidiskoori. Samuti võivad nad aidata teil raha säästa, pakkudes raha tagasi.

Tagatiseta ettevõtte krediitkaardi saamiseks laenud ei pea te sissemakset tegema. Paljud emitendid pakuvad sissejuhatavat 0% APR perioodi, mis kestab 9 kuni 12 kuud. Nii saate intressimaksete pealt palju raha säästa.

Siiski on ärikrediitkaartidele mõned piirangud. Näiteks ei saa te oma kaarti kasutada palgaarvestuses ega müüjatele maksmiseks. Lisaks peate võib-olla maksma hilinenud makseid või sularaha ettemakseid, kui te arveid õigel ajal ei tasu.

Teisest küljest võib väikeettevõtte laen anda teile vajaliku kapitali. Neid on erineva suuruse ja tähtajaga ning need võivad vajada tagatist. Kui teil on vaja oma ettevõtte jaoks osta märkimisväärses koguses seadmeid, võite vajada laenu. Laenu menetlemine võib võtta nädalaid ja teil tuleb tasuda suur sissemakse.

Kaupmehe sularaha ettemaksed

Kaupmeeste sularaha ettemaksed on lühiajalised laenud, mille eesmärk on aidata väikeettevõtetel omandada vajalikku kapitali. Need on tagatiseta ega vaja tagatist. Siiski kaasnevad nendega märkimisväärsed riskid.See muudab need ideaalseks ettevõtetele, kes vajavad kiiret ja odavat rahastamist.

Lisaks pakuvad nad paindlikke tagasimaksetingimusi. See tähendab, et isegi kui teil on halb krediidiskoor, võite saada kaupmehe sularaha ettemakse.

Protsess on lihtne. Esitate laenuandjale avalduse. Nad hindavad teie ettevõtte finantsolukorda ja koostavad teie krediidiaruande. Kui nad on kindlaks teinud, et olete hea kandidaat, saate pakkumise. Täpne summa, mis teile heaks kiidetakse, sõltub teie ettevõtte vajadustest, sissetulekust ja krediidist.

Kui kaalute kaupmehe sularaha ettemakset, peaksite veenduma, et see on teie ettevõtte jaoks parim lahendus. Seda tüüpi rahastamine võib anda teile kapitali, mida vajate laienemiseks, seadmete eest tasumiseks või hooajaliste kulude katmiseks.

Alternatiivsed laenuandjad

Alternatiivsed laenuandjad pakuvad erinevaid ettevõtete finantseerimistooteid. Mõned pakuvad kiiret rahastamist. Neid saab kasutada uute toodete või varude, turunduskampaaniate, töötajate palkamise ja muu jaoks. Neid on sageli lihtsam taotleda kui traditsioonilisi pangalaene.

Need laenuandjad on hea valik madala krediidiskooriga ettevõttele. Oluline on teada tagasimakse tingimusi. Vastasel juhul võite maksta rohkem, kui laen väärt on.

Teine eelis alternatiivsetele laenuandjatele on nende kiire töötlemisaeg. Tavaliselt saavad nad teie taotluse kohta otsuse teha mõne päeva jooksul. See teeb neist hea valiku kiireks parandamiseks.

Alternatiivse laenuandja keskmine laenusumma on vahemikus 60 000 kuni 80 000 dollarit. Laenu tähtaeg võib olla üks kuni viis aastat. APR on üldiselt kõrgem kui traditsioonilistel pankadel. Mõned neist laenuandjatest on saadaval ka halva krediidivõime korral.

Mõnel alternatiivsel laenuandjal on igakuised maksegraafikud. Teised mitte. Need on hea viis kiiresti raha hankimiseks ja oma ettevõtte ülesehitamiseks.

Translate »